HARD COİN NEDİR VE NE İŞE YARAR?

Hard Coin Nedir
Hard Coin Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hard Coin Nedir Kripto para piyasalarına binlerce dijital varlık olan sanal paralar girdi. Bu sanal paralardan biride Hard coin nedir ve ne işe yarar? Sorularının cevaplarını arayacağız. Hard coin dijital varlıklar ile daha fazla kazanımlar elde edilmesini sağlamak amacıyla Kava alt yapısını kullanarak üretilen ve dünyanın ilk zincirler arası para piyasasında kredi almaya izin veren uygulamaların para birimi olarak bilinir.

HARD COİN NEDİR

Dijital varlıklar ile çok fazla kazanımlar elde etmek için ilk zincirler arası para piyasası olan Hard token olmaktadır. Hard token ile XRP, BTC, USDX gibi dijital varlıklar ile borç alıp verebilirsiniz. Hard coin, Kava altyapısı üzerinden çalışmakta ve kendi blok zinciri olmayan Kava Protokolü üzerine kurulmuş bir tedarik ve ödünç alma için ödül olarak verilen token olma özelliğine sahiptir.

Hard Coin Yorumları

Genel olarak Hard coin Kava Token ağını kullanmakta olan bir alt coin olma özelliğini taşır. Asıl olarak Kava token yalnızca Usdx paritesinde ödünç alımlar için işlemler yapmaktadır, fakat çıkardığı bu alt token ile beraber BNB; BTC; USDX; XRP ve BUSD hard coin üzerinde belirli bir teminat ile borç alma işlemlerine izin vermektedir. Merkezi olmayan bir alt coindir. Arz olarak maksimum 200 milyon adet. Hard coin hedef olarak borç verme listesini geniş bir hedefe yönelmeyi amaçlamaktadır. Burada borç alma işlemi olarak anapara ile 100 adet busd alıp bunun ile 900 busd borç alırsınız, toplamda 1000 busd yapmış oluyorsunuz. Fakat 1000 busd’niz varken bunun ile Btc almanız durumunda ve Busd’ye karşı % 10 düşüş olursa o vakit 1000 busd’niz ise 900 Busd olarak düşer. Hard Coin Nedir  Yani anaparanız gitmiş olur. Bunun tersi bir işlem olursa 1000 Busd ile Btc almış olursanız bu durumda Btc % 10 yükseliş yakalarsa elinizdeki paranız 1100 busd olur. 900 busd ile borcu ödemiş olup anaparanızı da 2 ye katlamış olursunuz.

Hard Coin Ne İşe Yarar?

  • Hard token’i ödül olarak dağıtan Hard Protokol şu şekilde çalışmaktadır.
  • Tedarik: Elinizde bulunan dijital varlıklar Hard üzerinden güvenle alıp faiz kazanabilirsiniz.
  • Ödünç Alma: Elinizde bulunan dijital varlıklarınızla başkasını ödünç almak için kullanabilirsiniz.
  • Kazan: İşlem yapan tedarikçiler ve borç alan kişiler Hard kazanır.

Hard coin birçok kripto para borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalar

  • Binance
  • Gateio

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilge Yazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!