Çiğli Kreş

Okul öncesi eğitim çocuklarımızın başarısına başarı kadar onların okul hayatında İlköğretimde. Lisede kazanmış olduğu başarı ve kendine güvenme duygusunun temellerini işimizde ya da anaokulumuzda atmak dayız. Çiğli Anaokulu Çocuklarınız her ne kadar evde yalnız başına geçirdikleri zamanda sizlerin gözünde daha güvenli gelse de. Okulumuz bir ev ortamından daha güvenlidir, Çünkü anlık kontrol uyku düzeni sosyalleşme becerisi arkadaşları ile geçinme paylaşma içgüdüsü ve kalabalıkta yaşama becerisi ile birlikte kendisine Öz güvenini sağlayan değerli öğretmenlerinden öğrendiklerini okul hayatında da başarılarına başarı katarak.

Çiğli Kreş

Siz değerli anne ve babalara bizim gözümüzde önemli velilerimize sunar açıdan çocuklarınızı bizlere emanet ederken, Gözünüz asla arkada kalmasın İzmir Çiğli’de sizlere güvenilir bir öğretmen kadrosu tertemiz eğitim alanımız. Çiğli Kreş Ana okulumuz ve kreş bölümümüze birlikte hijyenik ortamda çocuklarınıza eğitim vaat ediyoruz. Onlar bizim gözümüzün nuru dur, Gerçekten düşünceli ve iradeli bir şekilde sizlere sunmuş olduğumuz okul öncesi eğitim bölümümüzde çocuklarımıza başarılar bizi tercih ettiğiniz için de siz değerli velilerimize teşekkür ederim.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Çiğli Kreş Çiğli Kreş için yorumda bulun

    Çiğli Kreş için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çiğli Kreş için ilk yorumu yapabilirsin.