Bursa Profilo Servisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Profilo Servisi Deneyimli personel kadrosu ile hizmet vermekte olan Profilo servisi, hızlı olduğu kadar da güvenilirdir. Arıza talebi aldıktan kısa bir süre sonra onarım veya bakım hizmetini tamamlayan Profilo servisi 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Profilo beyaz eşya konusunda servise ihtiyaç olan kişilerin, beyaz eşyalarında oluşan arıza kısa sürede tespit edilmekte ve gerekli müdahale gerçekleştirilmektedir.

Bursa Profilo Servis

Müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde hizmet almasını sağlayan Bursa Profilo beyaz servisi müşteri memnuniyetine gereken önemi vermektedir. Yüksek kalitede sunulan servis hizmeti, müşterilerden tam not almaktadır. Model ayrımı yapılmamakta ve Profilo markasına ait eski model beyaz eşyalara da servis hizmeti sunulmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet sunan Profilo servis, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından asla taviz vermemektedir.

 7/24 Bursa Profilo Beyaz Servisi

Personellerimizin hepsi eğitimli ve sertifikalı olup müşterilere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Eğer cihazda parça değişimi şartsa, orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Parça değişimi için müşterilerin onayı alınmakta olup onay alındıktan sonra değişim sağlanmaktadır. Güçlü bir kadroya sahip olan Profilo servis, uzun yılların birikimine sahiptir.

Arıza tespiti yerinde yapılmakta, her şey müşterinin gözü önünde gerçekleşmektedir. İnsanların mağdur olmaması için Profilo servis 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Profilo servis, vizyonunu genişletmeye çalışmaktadır. Onarım gerçekleştikten sonra beyaz eşya eskisi gibi sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirmektedir. Bakımı gerçekleştirilen beyaz eşyalardan, 0 verim alınmaktadır.

 Bursa Profil Beyaz Servis Orijinal Parça Değişimi

Değiştirilen parçalar ve yapılan işçilik için 1 yıl garanti tanınmakta olup müşterilerin mağduriyete uğraması önlenilmektedir. Parça değişimleri kayıt altına alınmakta, değiştirilen parçaların yerine mutlaka orijinal parça kullanılmaktadır. Müşterinin talep ettiği gün ve saatte Profile servis hizmet vermektedir. Müşterilerin sorularına asla geçiştirmeli cevaplar verilmemekte, bütün soruları içtenlikle yanıtlanmaktadır.

Beyaz eşyalar yıpranmakta ve bir süre sonra parça değişimine ihtiyaç duymaktadır. Değişime ihtiyaç duyulan parçanın yerine orijinal parça tercih edilmesinden dolayı beyaz eşya eski sağlamlığına kavuşmaktadır. Bursa Profilo Servisi  Onarımı ve bakımı gerçekleştirilen beyaz eşyalar, yıllarca kullanılabilmektedir. Yüksek müşteri kitlesini, müşteri memnuniyetine verdiği öneme borçlu olan Profile servis, tavsiye edilen bir markadır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilge Yazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!