Shiba Coin Yükselecekmi?

Shiba Coin Yükselecekmi?
Shiba Coin Yükselecekmi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIBA COİN YÜKSELİYOR MU?

Shiba Coin Yükselecekmi? Shıba coin son zamanlarda en çok konuşulan kripto para oldu shıba artışı sonucu çok ilgi gören kripto para shıba son zamanlarda durulmuş olsa da herekse rağmen yükselmeye devam edecek mi?

Shiba Coin Yükselecekmi?

SHIBA COİN NEDİR?

shıba kripto para materyalidir son zamanlarda ki hızlı artışı ile dikkat çeken kripto paraların arasından sıyrılıp herkesin konuşmaya başladığı bir para birimine dönüştü . Yükselmeye devam edecek mi? yoksa düşecek mi? Onu sonra söyleyelim şimdi shıba nedir ne işe yarar. shıba şaka anlamında döğe rakip olarak çıktı ama insanların yoğun ilgisi ile yükselmeye başladı. Ara ara döğe piyasa değeri ile geçmesine rağmen kesinlik olmadı ama ilerde kesinlikle ismini çok fazla duyacağımız bir coin olacak

SHIBA DAHA NE KADAR YÜKSELEBİLİR?

Shıba uzmanlara göre artık bir tıkanma yaşadığı ve daha fazla ilerleme kat edemeyecek gibi ama uzun vadede yine bir yükseliş grafiği çizebilir. Shiba Coin Yükselecekmi? Çıktığı zamandan bu zamana çok hızlı ve iyi bir grafik çizip çok iyi yükseliş yaşadı insanlar bur da ikiye ayrılıyor kimine göre döğe gibi artık yükselmeyeceğini söylüyor bazıları da daha başlangıç olduğunu daha fazla yükselmeler yaşayacağını bur da kalmayacağını söylüyor bazıları da 0,01 kadar çıkacağını bazıları bunun imkansız olduğunu söylüyor ama bazı uzmanlara göre shıb uzun vadede yükselmeye müsait olduğunu bazıları dolaşımda fazla shıb olduğundan bunun zor olduğunu söylüyor ama uzun vadede iyi bir yatırım olabilir.

SHIBA ALINMALIMI?

Shıba coin alınmalı mı? Eskisi gibi hızlı bir yükseliş rüzgarına girmeyecek gibi ama uzun vadede büyük işler başaracak gibi duruyor yetkilileri durmuyor sabah akşam çalışıp geliştirip projelerin arkasında durup onu geliştirmek için elinden geleni yapıyor peki bu durumda ne olacak insanların ilgisi yavaş yavaş kaybeden coin bir türlü istediği atıımı yapamadı ama diğer kripto paralar düşerken değerini koruyup hatta üstüne koyması ile bu piyasada uzun süre durmaya niyetli proje sahipler uzun ve yorucu çalışmalarla şaka yoluyla çıkan kripto şimdi herkesin dilinde. Shiba Coin Yükselecekmi? Uzun vadede iyi getirisi olacağı için alınması gereken ve sepette durmsı gerekn bir para birimidir.

SHIB KONUSUNDA UZMANLAR NE DÜŞÜNÜYOR?

Uzmanları ikiye bölen bir konu shıb artar mı? Uzun vadede ne olur? Shıb uzun vadede getir sağlaması için dolaşımdaki miktar azalmalı düşünenler var bakalım uzun vadede shıb nasıl olacak gelir getirecek mi?

SHIBA AMAÇI NEDİR?

shıb coin şaka amaçlı üretilen mim bir kripto para birimidir. Şaka amacıyla yapılmıştır ama insanların çok dikkatini çekmiştir uzun vadede ne kadar kazandıracak bakalım ya da kazandıracak mı?

SHIBA İYİ GELİR GETİRİRMİ?

Uzun vadede kazandıracak gibi olsa ada çoğu uzmana göre kısa sürede parlayıp sönecek bir para olarak bakıyor her şeyi ilerde zaman gösterecek kazancınız bol olsun iyi günler diliyorum.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilge Yazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!