Sevgi Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevgi Nedir? Sevginin oldukça fazla önemli bir yeri vardır hayatımızda oldukça fazla küçük bir yere sahip olan sevgi kavramı oldukça ayrıntılı bir şeydir.

Aynı şekilde ayrıntısından dolayı bir çok zarara uğrayan insanlar vardır. Ve bu insanların oldukça fazla ayrı bir hayatı vardır.

Sevgi Zararlımı

Ayrı hayatlar bazen insana zarar vermektedir. Fakat insanlar oldukça fazla üzülmektedir. Eğer tam olarak yaptığımız şeylerden pişmanlık duyarak oldukça Fazla vicdan azabı duyarız. Ve aynı zamanda yapılan bir takım hatalar oldukça üzücüdür. Bu üzücü durum oldukça Fazla ağır bir yüktür ve yükün ağırlığı oldukça fazla olduğunda insan üzülür ve insan ağlayabilir. Ağlayabilir duygusunu hiç tatmamış insanlar olabilir fakat insan oldukça güçlü bir yapıdadır. Eğer yaptığımız bir takım hatalar bizi yanıltmıyorsa bunun bir sebebi vardır. Eğer pişmanlıklarım oldukça fazla ise belki de yaptığımız şeyler bizi ele verir. Aynı zamanda sebepsiz yere ayrılık oldu mu oldukça üzücü bir durum olur aynı zamanda eğer sevginin anlamını bir bir anlatmak gerekirse sevgi

  • Belki de el ele tutuşmak
  • Sevgi dolu bakışlar
  • Ve kalbin atması demektir.

Bu altın kurallar sevgiyi sevgi yapan şeylerdir. Çünkü oldukça fazla yara alan insanlar vardır ve bu insanların oldukça fazla büyük darbeleri olmuş olabilir.

Fakat darbeler insanları yıldırmamalı ve oldukça fazla güçlü olunmalıdır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilge Yazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!