İtalyan Bisiklet Markaları

İtalyan Bisiklet Markaları
İtalyan Bisiklet Markaları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalyan Bisiklet Markaları

 

Bisiklet günümüzde oldukça fazla kullanılan bir ulaşım aracıdır. Özellikle yurt dışında bisiklet kullanıcılarının sayısı tahminlerden daha fazladır. Bunun nedeni hem zamandan tasarruf sağlamak hem maddi açıdan tasarruf sağlaması hem de çevreye zarar vermemesinden kaynaklıdır. Bilindiği üzere egzozdan çıkan duman doğaya oldukça fazla zarar vermekte buda beraberinde doğal afetleri, kuraklığı getirmektedir. Bunun bilincinde olan ülkeler motorlu taşıtlar yerine bisiklet tercih etmektedirler.

 

Ülkemizde yurtdışında görüldüğü kadar talep görülmese de bisiklet kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Böylelikle bisiklet markaları sürekli olarak gelişen teknolojiyi bisikletlerin üstünde kullanmaktadır. Bisiklet üreticiliğinde en iyi markaları ortaya çıkartan bir ülkede hiç şüphesiz ki İtalya olduğu bilinmektedir. Dünyaca ünlü markaları oluşturan İtalya dünyada birçok bisiklet kullanıcısın tercih ettiği markaları üretir. İtalyan bisiklet markaları şunlardır;

 

l Bianchi; bilinen en iyi markalardan bir tanesidir. Geniş Ar-ge ekibi ile bisiklet kullanıcılarının neye ihtiyacı olduğunu oldukça iyi tespit etmektedir. Bir bisiklette neye ihtiyaç var, bisiklet kullanıcısı daha az güç ile daha iyi performansı nasıl alır, bisikletin daha seri ilerlemesi için ne gibi bir teknolojiye sahip olması gerektiğini araştırırlar. Kullanıcılarını da oldukça memnun bırakan bu markanın kademe kademe çeşitleri bulunmaktadır.

Yeni başlayan kullanıcılara özgü olan çeşitler, hemen hemen her bütçeye uygunluk sağlayan bisikletler, profesyonel kullanıcılar için özel olan çeşitler olarak sıralayabiliriz. Hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen bir marka olarak bilinir. Zamanında yapılan bakımları sayesinde ömür boyu kullanabileceğiniz bir markadır.

 

l Corraro; en fazla tercih edilen bisikletler arasında bulunmaktadır. Kullanıcılarına özel tasarım bisikletler üretilmiş gibi hissiyat verir. Bisikletin her parçası birbirinden profesyonel ve kalitelidir. Kendinizi üstünde oldukça rahat hissedersiniz ve herhangi bir endişeye kapılmazsınız. İlk kez bisiklet kullanıyor olmanız bile bu hissiyatı verebilir siz bunun nedeni ise bisiklet teknolojisi açısından oldukça gelişmiş olmalıdır. Bir bisikletin yapısını çok iyi bilirler ve ona göre bir üretim sağlarlar. Dünya çapında oldukça fazla tercih edilmektedir.

l Colnago; buda adını duyurmuş İtalyan markalarından biridir. İtalya bisiklet konusunda oldukça güvenli ve kaliteli bisikletler üretmektedirler. Üretimi sağlanan bu bisikletlerin kullanıcısı da tahminlerden oldukça fazladır. Ülkemiz de çok fazla kullanıcısı olmasa da dünya çapında kendine daha fazla kullanıcı bulmaktadır. Yurt dışında bisiklet bir ulaşım aracı olduğu için kendine daha rahat bir şekilde kullanıcı bulur. Kullanış olduğu kaliteli malzemeler sayesinde diğer markalardan her zaman bir adım daha öndedir.

l Kuato; profesyonellik denildiği zaman akla gelen bisiklet markalarından biri olarak bilinir. Üretmiş olduğu bisikletler sayesinde kendinizi oldukça profesyonel bir kullanıcı gibi hissedersiniz. Bisiklette önemli olan bisikletin sizi yormaması ve ekstra bir güç sarf ettirmemesidir. Kuato’da tam olarak böyle bir bisiklet türüdür. Dünya genelinde sıkla tercih edilen bir marka olmasıyla da bilinir.

l Whistle; bisiklet denildiğinde ilk akla gelen markadır. Kaliteli bir üretim sayesinde bisiklet kullanıcılarını memnun eden ve kullanıcılara konfor sağlayan bir markadır. Gelişen teknoloji ve Ar-ge ekibi sayesinde profesyonel bisikletler üretmektedirler. Üretim aşamasında bisikletle ilgili her detay oldukça ayrıntılı bir şekilde incelenir. Bu markayı tercih eden kullanıcılar bisiklet sürüşü sırasında konforu rahatlıkla hissedebilmektedirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilge Yazar ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!