Akıllı telefonları ne için kullanıyoruz ?

mobil oyunlar 300x225 Akıllı telefonunuzu ne için kullanıyorsunuz ? (infografik)

Mobil oyunlar şüphesiz onlar hayatımızın birer parçası en azından sıkıldığımızda her boş zamanımızda bize sadece elimizi cebimizi uzatmak kadar uzaklar. Sosyal Medya‘dan bunaldığımız her an mutlaka can sıkıntımızdan kurtarıcımız oluyor mobil oyunlar. İnfographic Labs. Bu konu hakkında bir infografik tasarlamış. Özellikle infografikte akıllı telefonlar baz alınmışlar.
4 milyar telefon kullanıcısının infografiğe analizine göre 1.08 Milayar kadarı akıllı cihaz kullanıcısından oluşuyor.
 Akıllı telefonları ne için kullanıyoruz ?
 İnfografik incelmesine göre akıllı cihaz kullanıcılarının %4‘lük kısmı akıllı cihazını kamu hizmeti veya kamu hizmeti servisleri için kullanıyor, %5‘lik bir kısım cihazlarını haberlerini takip etmek için kullanıyor.
%6 görünen kısım akllı cihazını eğlence amcaçlı uygulamarı kullanarak vakit geçiriyor tabiki burada karşımıza sosyal medya oranı çıkıyor %22 oranla akıllı cihazlar Sosyal medya kullanımı için kullanılıyor ve diğer %11‘lik kısım diğer işlemler için kullanıyor. Akıllı cihazını oyun oynayarak geçiren kullanıcı oranı ise tam olarak %61‘lik bir kısmı kapsıyor.
Bu durumda oyunların Sosyal Medya’ yı geçtiğini infografikte görebiliyoruz.
Fazlası için infografikğe göz atmaya nedersiniz ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akıllı telefonları ne için kullanıyoruz ? için yorumda bulun

    Akıllı telefonları ne için kullanıyoruz ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akıllı telefonları ne için kullanıyoruz ? için ilk yorumu yapabilirsin.