«
endüstriyel mutfak

Vista firması; on sene önce endüstriyel çamaşır ve mutfak projelerinin satışlarını yapan bir şirket olarak yola çıkmıştır. Sadık, kendini işine adamış yüksek motivasyona sahip ve çalışkan personelleriyle çözümler sunmaktadır. Ankastre cihazlar, televizyon, klima, güvenlik sistemleri ve endüstriyel mutfak alanlarında sektörde ileri gelen isimlerden biri olmuştur. Sağladığı imkân ve hizmetlerle büyümesini her daim sürdürmüştür.

Vista Hizmetleri

Vista bugün; faaliyetlerini networking, mekanik ve elektrik hizmetleri gibi mühendislik alanlarında da genişletmiştir. Vista; uygulama, tasarım, kurulum, proje yönetimi ve satış sonrası hizmetlerinin bütününde bir çözüm ortağı olur. Bu sektörde lider firma olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Vista Firmasının Hizmet Detayları

Vista; geçen süre içinde hastaneler, oteller, restoranlar, lüks konutlar ve eğitim binaları gibi pek çok projede üstün hizmetlerini ve yaratmış olduğu kaliteyi ispatlamıştır. Bu sayede kendisine prestijli bir portföy oluşturmuştur. Müşterilerine, dünyanın önde gelen markalarının hizmet ve ürünlerini son derece rekabetçi fiyatlar ile sunar. Faaliyetlerini sürdürdüğü alanlarda her daim pazar eğilimlerini öngörür. Bünyesinde bulunan müşterilere; en yeni çözümleri ve teknolojileri sunarak yenilikçi ve dinamik bir şirkete dönüşmüştür. Her daim en üstün kalitede hizmet vermektedirler. Bir projenin her aşamasında; proje ve satış bittikten sonra dahi, en mükemmel müşteri hizmeti sağlarlar.

Vista

Vista endüstriyel mutfak alanında ön plana çıkmış bir isimdir. Firma portföyünde bulunan bütün ürünler stokta bulunabilmesi dâhilinde en geç üç gün içinde ücretsiz bir biçimde teslim ediliyor. Portföylerinde bulunan bütün makine ekipman ve araçlar piyasa şartlarına bulunan en optimum ve ekonomik imkanları ile tarafınıza sunuluyor. Vista, bütün müşterilerinin memnuniyetlerini üst düzeyde tutmak için çalışmalarını sürdürür. Bu amaçla 7 gün 24 saat danışmanlık ve teknik destek hizmetini sürdürür.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

 

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

Yorum yapabilmek için girişyapmalısınız.