2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar

2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar

Web tabanlı oyunlar internet dünyamızın son 10 yılında kesinlikle önemli bir yer tutuyor. 2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar Çoğu fantastik rol yapma oyunlarından oluşan online web tabanlı oyunlar ile çoğu zaman sıkıldığınızda yada bunaldığınızda iyice bir stres atabilirsiniz. Çoğusu bağımlılık bile yapan bu oyunları denemek çoğu zaman vakit geçirmek için iyi olabiliyor. Özellikle ramazan ayı içerisinde olmamız sebebiyle biliyorum ki çoğu kişi Online oyunları arayıp başında saatler geçireceği oyunları arıyor. Kategori şeklinde sıralanmış ve az birazda her oyunun altına kısaca oyunun olayını anlatan bir text düştük ve İşte sizlere 2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar.

2012 Türkçe web tabanlı Uzay Stratejisi Oyunları

1- Ogame Uzay Stratejisi oyunu  (www.ogame.com.tr)

2- Swon6 Online uzay savaş oyunu (www.swon6.com)

3- DarkOrbit Browser oyun tutkunları için güzel bir uzay stratejisi (tr.darkorbit.com)

4- StarOgame Başka bir online savaş oyunu (www.starogame.com)

2012 Türkçe Web tabanlı Savaş Oyunları

1- Medeniyet (www.medeniyet.com)

2- Desert Operations – Online Askeri strateji oyunu (www.desert-operations.com.tr)

3- Erepublik – Yeni bir dünya şekilleniyor ! (www.erepublik.com/tr)

4- Battlestar Galactica Online 3D Multiplayer destekli (http://tr.battlestar-galactica.bigpoint.com/) (Prophet‘in  önerisi ile eklenmiştir.)

5- Drakensang 3D Web tabanlı savaş oyunu (http://www.joygame.com/drakensang/) (Furkan‘ın önerisi ile eklenmiştir.)

 2012 Eski çağ Türkçe Web tabanlı Savaş Oyunları

1- The West – Kovboy Oyunu (www.the-west.org)

2- Travian – Eski çağ savaş oyunu (www.travian.com.tr)

3- Krallıklar –  (www.kralliklar.com)

4- Ministry of War strateji oyunu –  (mow.mynet.com)

5-  Palantis – (www.palantis.com)

6- Knight Fight – (www.knightfight.org)

7- Kings Age – (www.kingsage.net)

8- Gladiatus – (www.gladiatus.net)

9- Battle Kinght – (www.battle-knight.net)

10- Bitefight Vampir ve kurt adam savaşı (www.bitefight.net )

11- Umaykut (www.umaykutefsanesi.com)

12- Sea Fight Korsanlık Oyunu – (www.seafight.com)

2012 Mafia & Gangster oyunları
1- www.Thecrims.com

2 – www.Barafranca.com

3- www.Sehemgame.com

4- www.Vendetta1920.net

5- Konseyim.net

Lütfen sizde listeye eklememiz için oynadığınız online oyunları yorum olarak bildirin…

Eleştirilerinizi dikkate alarak hazırlamış olduğumuz yeni yazımıza bir göz gezdirebilirsiniz…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar 2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar için yorumda bulun

    2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2012 Türkçe Web tabanlı Online Oyunlar için ilk yorumu yapabilirsin.