Son Haberler
Anasayfa > Güncel Konular > Twitter’da Takip etmeyenleri Görün ve Silin
sponsorlu baglantılar

Twitter’da Takip etmeyenleri Görün ve Silin

un follow 300x203 Twitterda Takip etmeyenleri Görün ve Silin12 Ağustos Güncellenmesi

Maalesef türk yapımı olan uygulama artık çalışmıyor onun için yeni bir aracın tanıtımı ile konumuzu güncellemiş bulunuyoruz.
Iunfollow ile daha önce ki işlemlerin aynısını yapabilirsiniz. unfollow.com adresine girdikten sonra çarpı simgesi ile yazan Unfollow a basın twitter hesabınız ile giriş yapın ardından Showing sekmesinden Non-followers i seçin bu sizin takip edipte sizi takip etmeyen kullanıcıları gösterir. Everyone I’m following‘ seçeneği ise sizin takip etmiş olduğunuz tüm herkezi gösterir. Keyifli kullanımlar :)

 

Twitter şüphesiz dünyanın en çok kullanılan Mikro Blog Sistemi ve en popüler ikinci sosyal paylaşım platformudur.
Özellikle Facebook doyum noktasına ulaşmış ve farklılık arayan insanların vazgeçilmez noktası kesinlikle artık  Twitter olma yolundadır.  Twitter Facebook’dan uzak bir mantık ile takip sistemi ile işliyor, çoğu zaman sizlerin takip ettiğiniz kişiler sizleri takipten vazgeçiyor. Bunları tek tek aramak tam bir işkence özellikle herhangi bir uygulama işin içine girmeden Twitter’da takip etmeyenleri silmek kesinlikle tam bir işkence oluyor. Bunun yanına birde 2.000 Üzeri bir Takipçi kitleniz var ise o zaman durumunuz daha da katlanılmaz bir hal alıyor. Bu Durumun karşısına geçmek için bir çok ingilizce uygulama hazırlanmıştı ve kullanılmıştı. Hala da bunlardan çoğu kullanılıyor ancak bu yazıda bizim tanıtacağımız Sosyal Medya aracı bir Türk yapımı ve Türk girişimi, tek ingilizce kalan yeri ise uygulamanın ismi.

www.Unfollowers.net Bizim takip ettiğimiz ancak bizi takip etmeyen hesapları , bizi takip ettikleri halde bizim takip etmediğimiz kullanıcıları gösterebilen ve bunları silmemiz için işimizi kolaylaştıran bir Türkçe uygulama. Uygulama oldukça güvenli ve şuana kadar hiç kimse herhangi bir güvenlik sıkıntısı çekmiş sayılmaz. Twitter’da takip etmeyenleri Görmek için kullanabileceğiniz en kaliteli Türkçe Uygulamalardan birisi olduğunu şüphesiz söylebilir ve önerebiliriz.

sponsorlu baglantılar

5 yorum

  1. http://www.Unfollowers.net BU PROĞRAM ÇALIŞMIYOR BOZULMUŞMU ?BİLEN CEVAP VERSİN

  2. belki farklı bir ınternet tarayıcısına girip denerseniz olabilir.:)

  3. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.
    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>