Son Haberler
Anasayfa > Güncel Konular > Pop-up reklam Nedir ?
sponsorlu baglantılar

Pop-up reklam Nedir ?

pop up 300x229 Pop up reklam Nedir ?Pop-Up Nedir ? Başlığımız aslnda web sitemizde daha önce de yer alıyordu. Ancak hem yeterli kaynağın internet üzerinde bulunmaması hemde zamanla konunun zaman aşımına uğramış olduğuna kanaat getirdiğimiz için hem güncellemek hemde biraz daha genişletmek çok çok daha iyi olcaktır diye düşündük. Pop-Up internet ile tanışan her insanın karşısına çıkan istem dışı açılan ve genelde reklam gösterimi için kullanılan reklam çeşididir.

Bir çok reklam firması bu tür reklamı desteklemez çünkü bu reklamların müşteri/tüketice ye dönme olasılığı çok küçüktür ve genelde sinir bozucu reklamlardı. Bu tür reklamlarıda genelde zaten yasal olmayan web siteleri kullanmaktadır.

Pop-Up reklamar ayrıca Google tarafından da tepki gören reklam çeşidi olduğu için sırf bu reklam yüzünden Google’ın gözünden düşmeniz mümkündür.   Pop-up sadece reklam amaçlı olarak değil kötü niyetli yazılımlar ile bilgisayarla zarar vermek amacı ile de kullanılabilmektedir. Bu durumdan korunmak için mutlaka tarayıcınızın son sürüm olmasına, Herhangi bir web kalkanınızın olduğuna emin olun. Google bu site zararlı içeirk barındırabiliyorsa o siteden uzak durun.

Bunların dışında oldukça Pop-up reklamı içeren siteleri giriyorsanız eğer ve tarayıcınız çoğu zaman bu tür reklamları açmaktan kurtulamıyorsa Pop-up blocker kullanarak bu pencerelerden uzaklaşabilirsiniz.

 

sponsorlu baglantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>